znak

Obec Lichkov

Lichkov je podhorská obec, která leží v nadmořské výšce 560 metrů nad mořem u státní hranice s Polskou republikou, leží za jižním břehem Kladské kotliny, ze které vanou do Čech silné, studené severní větry

Chci vědět víc

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O obci > Aktuality > Ukliďme Česko - ukliďme si Lichkov

Ukliďme Česko - ukliďme si LichkovDatum konání:
4.4.2021

Ukliďme si Lichkov.jpg

Zde odkaz na akci: 

https://www.uklidmecesko.cz/event/28707/

 

Zde odkaz na mapu tras... Ještě je volno na procházku :-)

https://www.scribblemaps.com/maps/view/Uklidime_Lichkov/Lichkov

 

 

Jak odtává sníh, ukazuje se nám po příkopech a po krajnicích všelijaký nepořádek. Pokud Vám to není lhostejné a chcete, aby v naší obci bylo čisto, připojte se k akci "Ukliďme česko"... Projdeme se po partách (rodinách s dětmi, či členy jedné domácnosti - kvůli opatřením) po obci a posbíráme vše, co do přírody nepatří... Všichni potřebujeme pohyb a obzvláště pro děti je tato akce velkým přínosem a ponaučením. Obec nás podpořila sběrači odpadků, pytli na tříděný odpad a následným odvozem sezbíraného odpadu. Podrobnosti jsou průběžně aktualizovány na webu: https://www.uklidmecesko.cz/event/28707/ , kde se také můžete zaregistrovat.

 

Termín akce je neděle 4. dubna od 10:00 hod.

Pokud by nevyšlo počasí nebo výrazné většině termín nevyhovoval, po domluvě případně posuneme na sobotu 10. dubna.

 

Akci organizujeme společně s SDH Lichkov. Pokud budete mít zájem, zaregistrujte se na webu https://www.uklidmecesko.cz/event/28707/ nebo se ozvěte telefonicky na tel. 774 328 054, domluvíme se konkrétně na úseku, který projdete nebo jak a jaké např. dodáme vybavení (refl. vesta, rukavice, sběrač na odpadky, pytle, kbelíky na sklo a podobně).

 

Věříme, že se akce povede a bude ku prospěchu nám všem. ;-)