znak

Obec Lichkov

Lichkov je podhorská obec, která leží v nadmořské výšce 560 metrů nad mořem u státní hranice s Polskou republikou, leží za jižním břehem Kladské kotliny, ze které vanou do Čech silné, studené severní větry

Chci vědět víc

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O obci > Aktuality > Parádní odpoledne plné zábavy, soutěží a dobré nálady, to byl dětský den v Lichkově

Parádní odpoledne plné zábavy, soutěží a dobré nálady, to byl dětský den v LichkověDatum konání:
30.6.2022

Parádní odpoledne plné zábavy, soutěží a dobré nálady, to byl dětský den v Lichkově 10. 6. 2022

Páteční odpoledne na hřišti v Lichkově se neslo v duchu dětského dne, pořádaného TJ Tatranem Lichkov, za pomocí SDH Lichkov a Tenisového klubu Lichkov. Bylo připraveno spousta her, cen a zábavy v podobě skákacího hradu, bumper koulí, pěny od hasičů, soutěž o NEJvšestrannější dítě. Velký úspěch mělo také malování na obličej od Katky Kalousové, které moc děkujeme. A na závěr se házelo tradičně, jako každý rok, Lichkovskou koulí.

Celé odpoledne nás provázelo nádherné počasí, které vyšlo na jedničku. Tomu také odpovídala účast, téměř 80 dětí plus rodiče... To je, doufám, nádherná vizitka toho, že se na dětský den všichni moc těšili a snad si ho i naplno užili.

Chtěl bych moc poděkovat všem sponzorům, díky nim jsme mohli zajistit pro děti atrakce a nádherné ceny, které bychom jinak nepořídili.

Jmenovitě děkuji: Lichkovský dvůr s.r.o., Martin Král, Myslivecký spolek HUBERTUS, Honební společenstvo Lichkov, Český zahrádkářský svaz/základní organizace Lichkov, Prodejna Radka. Dále děkuji všem, kteří pomáhali u soutěží, s přípravou cen a obsluhou na hřišti.

V neposlední řadě, všem rodičům, kteří přispěli jakýmkoliv dobrovolným vstupným. Vážíme si toho a doufám, že se příští rok uvidíme znova.

Za TJ Tatran Lichkov Martin Matoulek ml.